Серьезное со смешным...
Мы рады приветствовать Вас на своем сайте!
 
  Главная Регистрация Поиск* RSS 2.0 Заработок
   
 
 
Навигация
  Главная
  Регистрация
  Правила на сайте
  Все категории
 
Разделы
  Здоровье и красота
  Женские «штучки»
  Уют и комфорт
  Отношения...
  Секреты красоты
Сонник  Сонник
Рецепты (более 8000)  Рецепты (более 8000)
Тайна имени | Значение имени | Описание человека по его имени   Значение имени
Все общие и национальные праздники Украины, России, Белоруси по месяцам в одном месте с полным описанием  Информер праздников
Памятные даты, народные поверья, церковные именины, и пр., исторически связанные с сегодняшним днем  Этот день в истории
Новости  Полезное
 
Галереи
 
Новости культуры
 
Онлайн
Всего на сайте: 4
Гостей: 0
Пользователи: - отсутствуют
Роботы: ArrayYandex Bot, Yandex Bot, Yandex Bot, crawl Bot
 
Счетчики
 
 
Веселые мысли
Главная » Полезные советы » Страхи І Помилки Самотньої Матері

  Страхи І Помилки Самотньої Матері

Раздел: "Полезные советы"   Просмотров: 2703  
Веселые картинки
 Страхи І Помилки Самотньої Матері
клик для увеличения

Кожна жінка має право на взаємну любов, особисте щастя і міцну сім'ю. Кожна жінка мріє про це. Але, на жаль, не все в житті складається так, як хочеться і не кожна доля нагадує любовний роман із щасливим хепі-ендом. На жаль нерідко відносини закінчуються розривом і розставанням, а жінка залишається на руках з дитиною чи двома. Відтепер вона мати-одиначка з усіма наслідками, що випливають із цього статусу. І багато хто вважає, що це все - кінець.

Чого боїться самотня мати? Які помилки вона робить і чи можливо їх уникнути?

Чого боїться самотня мати?

Для початку я хочу, щоб Ви запам'ятали раз і назавжди, що одинока мама - це ще не погана мама, а неповна сім'я - це не нещаслива родина. Є тисячі прикладів того, що у звичайній родині, що складається з тата, мами і дитя - вихованням і турботою займається тільки один батько, і найчастіше це - мама. І все в цій сім'ї глибоко нещасні: мама - з-за інфантильності чоловіка, тато - з-за відсутності свободи і неможливості жити так, як хочеться, дитина - з-за сварок і нещастя батьків.

Так може, стати самотньою мамою - це не так вже й погано? Для багатьох нещасних жінок розлучення - це єдиний вихід з ситуації, що склалася (відсутність любові, приниження, образи, побої та ін) і можливість стати щасливою. Людям властиво робити помилки. Багато хто з нас кажуть «не ті слова», входять в «не ті двері», вибирають «не ту людину».

Головне - не зупинятися, важливо - йти далі. Ніхто не говорить, що буде легко. Минуле не зміниш, але ось щасливе майбутнє для себе і дитини - побудувати можна. Кожен має право на другий шанс!

Помилки самотньої матері

Ті жінки, які виховують дитину самотужки, не з чуток знають, яким викликом є материнство. І саме у них, у самотніх матерів, спостерігається тенденція до надмірної турботи про дітей. А відбувається це через втрату самооцінки і життєвого орієнтира. Вони забувають про себе і свої потреби. І роблять величезну помилку.

Типові помилки одиноких матерів

Цілком і повністю присвячують себе дитині

З одного боку - це не погано, але з іншого - виникає велика ймовірність того, що матері, віддали все своє життя без залишку дитині, геть «прилипають» до нього і не реалізують себе як особистість. Їм важко відпускати подорослішали чадо в самостійне життя. У них часто завищені вимоги до своїх дітей. Вони ніби намагаються реалізувати свої нездійснені мрії через дитини, тим самим програмуючи його і позбавляючи право вибору.

Так, дитина - найважливіше і головне в житті, але необхідно пам'ятати і про себе. І стосується це як зовнішності, так і емоцій.

Відчувають безмірне почуття провини

Дуже часто самотні мами вважають себе винуватими в розлученні і в тому, що вони «позбавили» дитини батька. Незалежно від причин розриву стосунків з батьком дитини, вони звинувачують саме себе. Адже це вони зважилися на розлучення, це через них дитина росте без тата в «неповноцінною» сім'ї. Брак грошей змушує їх працювати цілодобово і приділяти дитині менше часу, ніж хотілося б. Тому у вільний від заробітку грошей час вони боятися залишити його навіть на кілька хвилин, не дозволяють собі відпочивати і приділяти час на особисті потреби. І так все життя - почуття провини і жалю, що проявляються в самопожертві.

Жінкам природою закладено жертвувати багато чим заради дитини, але ж все має бути в межах розумного і ні до кого не приносити ніякої шкоди. Зовсім не обов'язково кожну секундочку свого життя присвячувати тільки дітю. Адже мама-мученніца, схильна до недоречним жертвам собою і своїми інтересами, подає йому, скажімо так, не дуже хороший приклад. Не потрібно позбавляти себе перспективи особистого життя і свободи. Не варто визнавати за собою право лише на роль матері-одиначки.

Зводять процес виховання дитини до задоволення тільки його матеріальних потреб

Не сперечаюся, це цілком природне і закономірне бажання, але не варто забувати і про духовний бік. Дбаючи лише про те, як нагодувати і одягнути дитину, Ви можете пропустити не менш важливі моменти: виховання в ньому чуйності, доброти, відповідальності, любові і т.д.

Просто частіше розмовляйте з ним, пестіть, даруйте тепло і ніжність в дотиках, словах і поглядах. А якщо і будуть деякі фінансові труднощі, то зробіть все, щоб це жодним чином не торкнулося дитини і ваших взаємин. Ніколи не сумнівайтеся в тому, що Ви виховуєте особистість і людину тільки тому, що виховуєте його на самоті. Вкладайте в дитини любов, турботу, доброту й увагу. Адже це найвигідніше Ваше вкладення:) - через роки Ви отримаєте чималі відсотки у вигляді вдячного сина і люблячою турботливою дочки.

Обмежують своє коло спілкування лише дитиною і ставлять хрест на особистому житті

Як правило, самотні матусі впевнені, що їхні зустрічі і спілкування з друзями, а вже тим більше побачення з чоловіком не принесе дитині радості, і змусять його страждати. Але це неправильно! Навпаки, щаслива мама, задоволена життям, принесе радість і своєму малюкові. Не варто відгороджувати себе від оточуючих. Потрібно намагатися ходити куди-небудь без дитини, зустрічатися з друзями, призначати побачення і робити це все заради себе коханої. Адже спілкування з іншими людьми, в тому числі (а може і особливо) з чоловіками, принесе Вам радість, змусить відволіктися від насущних проблем, подарує щастя. А щаслива мама зробить щасливим і дитини.

Тому ні в якому разі не пригнічуйте в собі бажання спертися на чоловіче плече - це природна і зрозуміла потреба - відчувати турботу коханого. Не можна відмовлятися від усього цього в ім'я материнства. Бути може нове знайомство, і новий чоловік принесуть користь Вашої маленької сім'ї. Наприклад, обов'язки, які раніше виконувалися тільки однією людиною, можна тепер розділити на двох. А дитина завдяки спілкуванню з маминим чоловіком отримає новий досвід і знання.

Не приймають свою самотність

Це інша крайність, властива деяким одиноким матерям. Вони, не відновившись морально і фізично від минулих відносин, поспішають вступити в нові. Дуже часто в подібних ситуаціях дітей залишають на бабусь-дідусів. А це не може не позначитися на них. Тому, настільки важливо знайти необхідний баланс між своїми потребами і потребами малюка.

Завжди пам'ятайте, що тільки сильні жінки здатні самостійно ростити малюка. Не бійтеся перешкод і проблем, йдіть по життю впевнено і з гордо розправленими плечима. Ви справжня мати! Любіть себе, любіть малюка, будьте щасливі!

Похожие новости по теме:
... к сведению...
Ради женщины мужчина готов на все, лишь бы на ней не жениться.

Интересные факты в картинках...

Современная Камасутра
Толстяки более выносливы в постели
"Запасная женщина" глазами мужчины
Если женщина собралась в отпуск одна...
Жительница Великобритании устала от постоянных оргазмов
Необычные сексуальные обычаи
Секс втроем уже становится обыденностью
Сексуальный темперамент женщины выдает её смех
Лужкова уволили указом Президента РФ
Запахи и секс
Смехотерапия 
 
Объявления
 
Интересные факты
 
Полезные сервисы
 
Для гурманов
Около 9 тыс. рецептов блюд со всего мира на все случаи жизни, для гурманов и на каждый день, сложные и очень простые...
 
Other languages
 
Поразмышляем?...
Должен ли джентльмен пожелать даме спокойной ночи, если спокойной ночи дама не желает?
 
Афоризм
Чтобы повернуться к жизни лицом, нужно встать к жене задом!
 
Анекдот
- Зачем ты купила сразу три шляпки?
- Ну...первую - на каждый день, вторую - по выходным.
- А третью?
- На зависть соседкам.
   1430, анекдоты, раздел: "Соседи"
 
Интересное о женщинах
 
Интересное о мужчинах
 
 
НаверхБантик - Женский электронный журнал Copyright © www.BANTIK.org.ua ® 2010 - 2023 НаверхБантик - Женский электронный журнал
Все публикуемые на сайте фото и текстовые материалы взяты из открытых источников. Все авторские права принадлежат их уважаемым владельцам. Если Вы являетесь автором какой-либо статьи и её распространение ущемляет Ваши авторские права, а равно хотите внести в нее изменения или опубликовать новую статью, свяжитесь с нами по email.
Яндекс.Метрика